субота, 29 грудня 2012 р.

Зустрічаємо Рік Новий!


Щире вітання усім! Ми, червоновушки Шустринька і Нептик, раді вітати всіх, хто завітав у наш блог :).
Як водиться і годиться у хороших людей підводити підсумки року, що відходить, спробуємо і ми підвести наші черепаші підсумки за рік минулий – 2012.
По-перше, ми стали більшими: я, Шустринька, маю масу 1500 г і довжину панцира близько 20 см; Нептун має масу 600 г і довжину панцира близько 14 см. Коли ми поруч, то Нептун «змахує» на моє дитинча, хоча він на три місяці старший мене.
Друге. У 2012 році я, Шустринька,  вперше в своєму житті (у 4,5 роки) відклала перші 6 яєць.
Третє. З нашим дорослішанням стало більше турбот у наших опікунів: уявіть собі, як дві дорослі черепахи гасають по акваріумі; їм інколи здавалося, що 8-и міліметрові скляні стінки акваріума не видержать наших пустощів; а які занепокоєні вони були, коли мені, Шустриньці, потрібно було відкласти яйця і я шукала собі місце, а вони ж то цього не знали. Допомогли ветеринари, які зробили флюорографічний знімок, на якому виднілися черепаші яйця; а ви можете уявити,  як черепаха у міській квартирі шукає куточок, де вона могла б відкласти яйця…
Але ми всі разом пережили і подолали усі труднощі. Ось такий він був 2012 високосний рік. Надіємося, що 2013 рік буде для нас значно кращий, адже це буде рік, талісманом якого буде наша далека родичка – Чорна Змія. Бажаємо й вам усім удачі у 2013 році!
Хай буде Новий Рік схожий на диво,
Щоб кожен день жилося радісно й щасливо!
Щоб здійснювалися задуми і мрії,
Й здоров’ям-щастям повнились надії!
Бувайте!

Немає коментарів:

Дописати коментар